Sustabdytos akimirkos

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-03-11

Žiema – žavingas metų laikas, kerinčiai tyra gamta, įsisupusi į sniego baltumo drabužius. Žiemą riba tarp nakties ir dienos yra neryški. Kuo kvepia žiema?... Stebuklas!.. Juk žiemą viskas pasakiška - šerkšnas, sniego pusnys. Žiema tam buvo sukurta baltomis spalvomis, kad gyvenimą pradėtume nuo balto lapo.

Greitai prabėgo trys žiemos mėnesiai, liko tik prisiminimai. Smagu, kad gimnazistai atsiliepė į kvietimą dalyvauti fotografijų konkurse „Žiemos pėdsakas“. Dabar galime pasidžiaugti žiemos akimirkomis, užfiksuotomis nuotraukose.
Mokinių nuotraukomis galima pasigrožėti virtualioje erdvėje, Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapyje, taip pat nuotraukos eksponuojamos ir mokyklos pirmajame aukšte.
Dėkoju konkurso dalyviams, mūsų gimnazijos mokiniams: Justui Merkiui, Ic, Austėjai Kaminskaitei, IIb, Viktorijai Matulevičiūtei, IIc, Ovidijui Klypai, IIc, Adrijai Ramanauskaitei, IId, Jovitai Mažutytei, IId, Agnei Sadulaitei, IId, Karoliui Chmeliauskui, IId, Akvilei Raščiūtei, IVa, Gabrielei Kurulytei, IVa, Emai Vareikaitei, IVa, Tajui Kalamažnikui, IVa, Dainiui Čečiotinui, IVb.
Taip pat dėkoju P. Matulionio progimnazijos Vb klasės mokinei Gretai Merkytei ir Subačiaus gimnazijos XII klasės mokinei Gabrielei Kirklytei.
Dėkoju miškininkų būrelio nariams, dailės mokytojai Lenai Zinienei, padėjusiems organizuoti konkursą.

Astos Merkienės