Dainos Lietuvai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-03-10

Kovo 10d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Renginyje dalyvavo I ir II klasių mokiniai bei jų auklėtojos, mokytojai. Renginio svečiai – Kovo 11-osios Akto signataras kupiškėnas Leonas Apšega ir Panevėžio penktosios gimnazijos mokinių choras bei jų muzikos mokytoja Z. Pilkauskienė.

Renginio pradžioje visus sveikindama gimnazijos istorijos mokytoja I. Sakalauskienė džiaugėsi, kad turime tris gražias mūsų valstybės šventes: Liepos 6-ąją, Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją. Signataras L. Apšega dalinosi atsiminimais apie 1990 metų Kovo 11-ąją, kaip buvo pasirašytas Aktas, parodė jau istorinę vertę turinčius pažymėjimus, balsavimo korteles, gimnazijai padovanojo Akto kopiją.

Labai turtingą, įvairią, profesionalią programą atliko Panevėžio penktosios gimnazijos mokinių choro grupė ir jų mokytoja Z. Pilkauskienė.
Taip pat gražiais balsais, skambiomis dainomis visus džiugino ir mūsų gimnazijos mokiniai. Renginiui baigiantis visi kartu dainavo ,,Dainu dainelę“.
Renginio pabaigoje padėkota visiems svečiams ir visoms renginyje dalyvavusioms klasėms, kūrusioms šventinę nuotaiką. Statulėlė – čiulbantis paukštis - primins šventės akimirkas.
Dėkojame gimnazijos muzikos mokytojai Astai Remeikienei, šventės sumanytojai, organizatorei, padėjusiai mokiniams paruošti dainas šventei.

Ievos Šulnytės, Ia klasė