Šimtadienis

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-02-10

Vasario 10 dieną mūsų gimnazijos abiturientai šventė Šimtadienį.

Pirmoji šventės dalis – Šimtadienio kalendoriaus atidarymas. Šių metų kalendorius – trečiokų sukurta inovacija „TV transliatorius“. Šis kalendorius ne tik skaičiuoja iki brandos egzaminų likusias dienas, bet ir kasdien parodo vis kitą priėjusiojo pasižiūrėti vaizdą, todėl kiekvienam ketvirtokui suteikta galimybė būti kiekvienos dienos „geriausia savo versija“.

Antroji šventės dalis – tiesioginė „Zuikių TV“ kanalo laidos „Laba diena, 84 laida“ transliacija. Šios tiesioginės transliacijos metu abiturientai ir mokytojai galėjo išvysti mūsų gimnazijos aktualijas, kultūros bei sporto naujienas, kulinarinius patarimus, pokalbį su psichologe, kriminalines naujienas ir netgi ateinančių dienų orų prognozes.

Mes, trečių klasių mokiniai ir klasių vadovai, tikimės, kad abiturientams buvo linksma ir įsimintina vienos gražiausių mokyklinės šventės metu.

Gintaro Stankevičiaus