Dainų festivalis

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2023-02-08

Vasario 8 d. mūsų gimnazijos vokalinis kvintetas (Rusnė, Ugnė, Martynas, Justinas, Jomantas, fleitomis grojo Ūla, Radvilė, Ib klasės mokiniai) ir solistas Emilijus Beinoras (IIIa klasės mokinys) dalyvavo Panevėžio m. Juozo Balčikonio gimnazijos organizuojamame Dainų festivalyje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalis vyksta 25 metus, o mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja 23 kartą.

Dainų festivalio tikslas – patriotinis ugdymas, pagarba Lietuvos valstybės istorinėms datoms, mokinių kūrybiškumo atskleidimas, skatinimas domėtis poezija ir muzika, talentų puoselėjimas.

Šventė prasidėjo literatūros pamoka, giedojome J. Naujalio „Lietuva brangi“. Kiekvienas kolektyvas dainavo po dvi lietuviškas dainas, skirtas Lietuvos gimtadieniui.

Džiaugiuosi mūsų gimnazijos mokiniais, kurie puikiai pasveikino Lietuvą savo dainomis ir gražiais prisiminimais.

Asta Remeikienė