Draugiškos varžybos

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2023-01-23

Sausio 23d. gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp buvusių gimnazistų, o dabar jau studentų, ir dabartinių gimnazijos mokinių.

Studentų komandai atstovavo A. Kučinskas (Kauno technologijų universitetas), T. Ažusienis (Vilniaus technologijų universitetas), T. Alekna (Kauno Vytauto Didžiojo universitetas), M. Rūta, P. Blieka (Kauno kolegija), A. Sarapas (Kauno technikos kolegija), R. Sarapas, A. Mudurys (Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija), K. Blieka (dirba Suomijoje).

Gimnazistų komandą sudarė E. Aleksandravičius, IVa, P. Begonis, IVa, I. Ažusienis, IVa, D. Baltrūnas, IVc, M. Graičiūnas, IVb, J. Jankauskas, IVb, E. Butkevičius, IVb, R. Puciata, IVd, A. Totoris, IId, M. Griciūnas, Ib, G. Lesmanavičius, Ib.

Varžybų pradžioje prisiminimui gimnazistai įteikė studentams tušinukus ir kalendorius su gimnazijos simbolika.

Po gražios, draugiškos kovos švieslentėje švietė rezultatas 78-78.

Varžyboms teisėjavo L. Kantautas, IIId, ir T. Urbanovičius, IIa.

Ieva Šulnytė, Ia