Ekonomikos paskaita

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2023-01-23

Sausio 23d. gimnazijoje III-IV klasių mokiniams vyko paskaita ,,Sutelktinis finansavimas“, kurios metu jos dalyviai supažindinti su investavimo galimybėmis.

Paskaitą vedė mūsų gimnaziją baigę mokiniai Miglius Baronas, klientų aptarnavimo skyriaus vadovas, ir Monika Lenčickaitė, marketingo skyriaus vadovė. Šie jauni žmonės atstovauja pirmaujančiai Lietuvoje sutelktinio finansavimo platformai „Profitus“.

Suprasdami šiuolaikinio jauno žmogaus finansinio raštingumo svarbą, platformos „Profitus vadovai skatina organizuoti edukacinio pobūdžio renginius. Organizatorių tikslas - gilinti Lietuvos gyventojų, ypač jaunimo, finansinio raštingumo kompetenciją, suteikiant naudingų žinių asmeninių finansų valdymo, investavimo temomis.

Pristatymo metu gimnazistai buvo supažindinti su įvairiomis investavimo galimybėmis, jų privalumais bei trūkumais. Pristatytas naujas investavimo būdas – sutelktinis finansavimas.

Asta Merkienė