Žodžio kelionė

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-02-28

Vasario 28 d. IIIa, IIIb ir IIId klasių mokiniai dalyvavo Kupiškio muziejuje vykusiame renginyje ,,Žodžio kelionė“, skirtame Gimtosios kalbos dienai paminėti.

Renginį organizavo Kupiškio r. savivaldybės, Kultūros, švietimo ir sporto skyrius, Kupiškio viešoji biblioteka ir Kupiškio etnografijos muziejus.

Mokiniai klausėsi humanitarinių mokslų daktarės, profesorės Jolantos Zabarskaitės paskaitos „Kaip kalba gamina prasmę“, smagiai ir puikiai pasirodė viktorinoje ,,Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi”, stebėjo Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studijos „Ku-kū“ spektaklį „O, kalnas“.

Renginio metu Kupiškio r. savivaldybės meras D. Bardauskas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja J.Trifeldienė įteikė padėkos raštus kupiškėnams už tarmės ir gimtosios kalbos puoselėjimą. Tarp jų ir mūsų gimnazijos bendruomenės nariai: IVb klasės mokiniai Orinta Aleknaitė ir Povilas Uckus bei lietuvių kalbos mokytoja Nida Mikšienė.

Kupiškio etnografijos muziejaus