Renginys, skirtas Pasaulinės kovos prieš prekybą žmonėmis dienai minėti

• Paskelbta: 2023-11-07

Spalio mėnesį gimnazijoje vyko Pasaulinės kovos prieš prekybą žmonėmis dienos minėjimas.

Šiai dienai paminėti buvo surengta piešinių paroda, o trijų gražiausių piešinių autoriai buvo apdovanoti. Parodą surengti padėjo dailės mokytoja Lena Zinienė.

Gimnazijos aktų salėje vyko renginys, kurio metu buvo prisiminti prekybos žmonėmis tipai, o žinias mokiniai įtvirtino žaisdami žaidimą KAHOOT programėlėje.

Buvo apdovanoti prizinių vietų laimėtojai. Tai pat buvo vertinama apranga, kuri geriausiai ir unikaliausiai atspindėjo prekybos žmonėmis formas.

Renginį organizavo  socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė, programos ,,Teisės ir Sveikatos kodas” vadovė, šios programos nariai, kurių dauguma yra ir Jaunieji policijos rėmėjai bei policijos pareigūnės Danguolė Baliuvienė ir Vaida Gudonė.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

Audronė Matuzevičienė