Rugsėjo pirmosios akimirkos

• Paskelbta: 2023-09-27

Rugsėjo pirmosios akimirkos

Rugsėjo pirmosios rytą mokiniai rinkosi prie savos mokyklos. Juos pasitiko ir pasveikino su naujų mokslo metų pradžia gimnazijos direktorius V. Žilinskas.

Taip pat mokinius, mokytojus sveikino ir sėkmingų metų linkėjo Kupiškio r. Savivaldybės mero pareigas laikinai einantis Savivaldybės tarybos narys V. Umbra.

O Adrija Ramanauskaitė, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė, padrąsino visus nebijoti ieškoti savęs, linkėjo būti aktyviems.

Vėliau visų klasių mokiniai su auklėtojais rinkosi į savo klases, vyko pirmoji pamoka.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas pirmokams gimnazistams. Jie pirmą kartą praveria šios mokyklos duris. Todėl labai šiltai į juos kreipėsi auklėtoja J. Vildžiūnienė, pasiruošusi juos globoti, padėti.

Šventės pabaigoje kiekviena klasė su savo auklėtojais fotografavosi gimnazijos kiemelyje.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

Gintaras Stankevičius