Imatrikuliacijos šventė

• Paskelbta: 2023-09-29

Rugsėjo 22d. gimnazijoje vyko pirmokų gimnazistų imatrikuliacijos šventė. Šventės programa ir rimta, ir linksma, ir išradinga.

Pirmokai gimnazistai susipažino su gimnazijos istorija, davė gimnazisto priesaiką, pagerbė architektą Lauryną Stuoką-Gucevičių, kurio vardu pavadinta mokykla.

Pirmokai turėjo atlikti įvairias linksmas užduotis, kurias jiems paruošė jų krikštatėviai -  antros klasės mokiniai. Pirmokai ėjo ,,žąsele“, žaidė ,,sugedusį telefoną“, įsiamžino ,,Žvaigždžių alėjoje“.

Taip pat prisistatė ir visos pirmos klasės, jos parengė filmukus - pasakojimus apie save. Vėliau spėliojo, kokias gėles ir spalvas mėgsta jų auklėtoja, kiek nosinių raidžių yra gimnazijos himno tekste. Klausėsi auklėtojos palinkėjimų, prasidedančių a, b ir c raidėmis.

Dėkojame IIa, IIb ir IIc klasių mokiniams ir jų auklėtojoms G. Vaičiutei, V. Venslavei, V. Urbelienei už surengtą šventę.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

Gintaras Stankevičius