Saugaus eismo konkursas

• Paskelbta: 2024-05-08
  • Kategorija: Konkursai

Balandžio 30 dieną įvyko jau tradiciniu tapęs saugaus eismo renginys – konkursas ,,Žiniukė ir Nežiniukas saugios gatvės šalyje''.

Renginį organizavo mokykla ,,Varpelis'', o užduotis parengė ir jas vaikučiams pateikė mūsų gimnazijos mokiniai, neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Teisės ir sveikatos kodas'' nariai.

Konkurso tikslas - ugdyti vaikų saugaus eismo ir saugaus elgesio įgūdžius, mokyti vaikus saugiai elgtis gatvėje ir kelyje, skatinti atsakingą jų elgesį.

Konkurse dalyvavo Kupiškio mokyklos ,,Varpelis'', vaikų lopšelio - darželio ,,Saulutė'', vaikų lopšelio – darželio ,,Obelėlė'', Kupiškio r. Subačiaus  lopšelio - darželio komandos.

Visos komandos puikiai atliko visas užduotis ir pademonstravo geras Kelių eismo taisyklių žinias. Nugalėjo draugystė!

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais ,,Katinėliai'', kurių autorė yra gimnazijos bibliotekininkė Renata Petrusevičienė, o juos pagaminti padėjo ir gimnazistai, kurie dalyvavo renginyje.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

Renata Petrusevičienė