Fotografijų konkursas „Gražiausia rudens akimirka“

• Paskelbta: 2023-12-20
  • Kategorija: Konkursai

Kiekvieną rudenį mūsų gimnazijoje organizuojamas fotografijų konkursas „Gražiausia rudens akimirka“ yra tapęs tradiciniu metų renginiu, suburiančiu ir aplinkinių rajonų bendraminčius, besidominčius gamtos vaizdais.

Šiemet šiam konkursui nuotraukų atsiuntė net 59 moksleiviai. Didžioji dalis dalyvių - mūsų gimnazijos mokiniai. Tačiau sulaukėme dalyvių ir iš Alizavos pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus, Subačiaus gimnazijos, Šepetos Almos Adamkienės MDC, Povilo Matulionio progimnazijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos.

Konkurso dalyviai atsiuntė spalvingų rudens nuotraukų, kurios buvo sudėtos į virtualią erdvę – Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapį. Virtualioje erdvėje buvo galima pažiūrėti nuotraukas ir rinkti labiausiai patikusią, spaudžiant patiktuką po nuotrauka.

Lapkričio pradžioje vertinimo komisija išrinko nominacijas:

Daugiausiai patiktukų surinko Ovidijaus Klypos, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIc klasės mokinio, nuotrauka.

Spalvingiausia nuotrauka – Gretos Merkytės, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos 6b klasės mokinės.

Vaizdingiausia nuotrauka – Anetos Baranovskajos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 5 klasės mokinės.

Geriausias kadras - Tomo Ulinsko, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIId klasės mokinio.

Originaliausia nuotrauka – Ivetos Dalinskaitės, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos 12 klasės mokinės.

Rudeniškiausia – Rūtos Dešukaitės, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Ic klasės mokinės.

Kūrybiškiausia – Aurėjos Margevičiūtės, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus 6 klasės mokinės.

Stop kadras – Domanto Bickaus, Alizavos pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinio.

Išraiškingiausia - Karolio Chmeliausko, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIId klasės mokinio.

Asta Merkienė, jaunųjų miškininkų vadovė

Asta Merkienė