Fotografijų konkursas „Žiemos pasaka“

• Paskelbta: 2024-04-01
  • Kategorija: Konkursai

Greitai prabėgo trys žiemos mėnesiai, palikdami prisiminimus apie šaltą žiemą, šventinį laikotarpį. Smagu, kad mokiniai atsiliepė į kvietimą dalyvauti fotografijų konkurse „Žiemos pasaka“.

Dabar mes galime pasidžiaugti sustabdytomis žiemos akimirkomis, užfiksuotomis nuotraukose. Mokinių nuotraukomis galima pasigrožėti virtualioje erdvėje, Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapyje.

Gimnazijoje organizuojamas fotografijų konkursas „Žiemos pasaka“ subūrė ir aplinkinių rajonų moksleivius, besidominčius gamtos vaizdais. Į šį konkursą atsiliepė ir nuotraukų atsiuntė net 83 moksleiviai. Daugiausiai dalyvių - mūsų gimnazijos mokiniai. Taip pat konkurse dalyvavo mokiniai iš Alizavos pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus, Subačiaus gimnazijos, Šepetos Almos Adamkienės MDC, Povilo Matulionio progimnazijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos.

Vasario pradžioje vertinimo komisija išrinko I-III vietų laimėtojus bei apdovanojo daugiausiai patiktukų sulaukusį autorių. I vietą laimėjo Ugnė Kepalaitė, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokinė, II vietos laimėtoja Ugnė Eižinaitė, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus mokinė, III vieta atiteko Saulei Kriščiūnaitei, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinei. Daugiausiai patiktukų sulaukė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinės Augustės Kalamažnikaitės nuotrauka.

Sveikiname nominantus, dėkojame visiems dalyviams už atidų žvilgsnį į mus supančią gamtą. Taip pat dėkojame dailės mokytojai Lenai Zinienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Zitai Sabaliauskienei už pagalbą organizuojant konkursą.

Asta Merkienė, jaunųjų miškininkų vadovė

Asta Merkienė