Mokytojų diena

• Paskelbta: 2024-10-14

Spalio 4d. gimnazijos mokinių parlamentas paruošė Mokytojų dienos šventinį renginį, nustebino kūrybiškumu ir išradingumu savo mokytojus.

Šių metų Mokytojų dienos šventės tema pasirinkta pagal Dainų šventės šimtmečio tematiką - puoselėti lietuviškas tradicijas.

Mokytojai buvo suskirstyti grupelėmis pagal etnografinius regionus, o atlikdami užduotis spėliojo, kurio regiono klausosi liaudies dainos, turėjo pasakyti senovinių daiktų pavadinimus ir paaiškinti tų daiktų paskirtį, sukurti tekstą, panaudojant pateiktus dabar jau nebevartojamus lietuviškus žodžius. Taigi, dar kartą prisiminta savita lietuvių tautos kultūros istorija, kuo skiriamės nuo kitų tautų kultūrų.

Renginio metu padėkota mokytojams už jų atsidavimą darbui. O gimnazijos direktorius dėkojo mokiniams už paruoštą gražią šventę mokytojams.

Mokinių parlamento pirmininkė Adrija Ramanauskaitė

Gintaras Stankevičius