Koncertas, skirtas Lietuvai

• Paskelbta: 2024-03-20

Kovo 8 d. mūsų gimnazijos mokiniai dovanojo poezijos žodžius, skambias dainas Lietuvai, švenčiančiai Kovo 11-ąją.

Kaip teigia muzikos mokytoja Asta Remeikienė, didžiausia stiprybė dainuoti kartu su visais, dalintis bendryste, džiaugsmu, būti kartu, palaikyti vieniems kitus. Apie tai primena ir artėjanti Dainų šventė.

Koncerte dalyvavo I – III klasės. Kiekviena klasė buvo paruošusi muzikinį kūrinį, jo atlikimo kompoziciją. Koncerte savo programą atliko ir svečiai – Jaunučių choras iš Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus.

Dėkojame visiems koncerto dalyviams ir klausytojams, mokiniams ir mokytojams. Šventinis koncertas visiems suteikė daug džiugesio, teigiamų emocijų, ilgai liks atminty.

Dėkojame bibliotekininkei Renatai Petrusevičienei ir III klasės mokinėms Austėjai, Lukai, Simonai, Augustai, papuošusioms gimnazijos kabinetus šventės simboliais.

Dėkojame renginio sumanytojai, idėjų autorei muzikos mokytojai Astai Remeikienei, kuri kiekvienais metais visą gimnazijos bendruomenę pakviečia į jau tradiciniu tapusį koncertą, skirtą Kovo 11-jai.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

Gintaras Stankevičius