Atvirų durų diena

Kovo 22 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vidiniame kieme vyko policijos pareigūno profesiją reprezentuojantis ,,Atvirų durų dienos“ renginys. Renginyje dalyvavo Panevėžio apskrities ugdymo įstaigų moksleiviai.

Gausų susirinkusių moksleivių, mokytojų ir pareigūno profesija besidominčių asmenų būrį sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas.

Renginio dalyviai apžiūrėjo policijos tarnybinį transportą, naudojamas specialiąsias priemones. Kiekvienas, besidomintis pareigūno profesija, dėl stojimo į Lietuvos policijos mokyklą galėjo konsultuotis su besimokančiais kursantais.

Savo pasirodymais moksleivius sužavėjo kinologų poskyrio atstovai su savo augintiniais.

Pažintį su pareigūno profesija vainikavo apsilankymas atnaujintoje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinėje.

Moksleiviai renginio metu suprato, kad pagrindinė policijos pareigūno pareiga – ginti, saugoti, padėti žmonėms.

Būtina pridurti, kad šiame renginyje dalyvavo beveik visi mūsų gimnazijos mokiniai, kurie yra programos ,,Teisės ir sveikatos kodas“ nariai.

Taip pat šio renginio metu mus lydėjo IIIb klasės mokinio Augusto Kriukos močiutė Violeta Laucienė. Ji dirba Panevėžio komisariate ir mielai viską aprodė, papasakojo. Esame jai dėkingi.

,,Teisės ir sveikatos kodas'' vadovė Audronė Matuzevičienė

Audronė Matuzevičienė