Judumo savaitė

• Paskelbta: 2024-09-24
  • Kategorija: Sportas

Rugsėjo 16-22 dienomis visoje Lietuvoje vyksta Judumo savaitė.

Vienas iš šios savaitės renginių - Solidarumo bėgimas - rugsėjo 17d. vyko Kupos upės slėnyje. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos I-II klasių mokiniai.

Prieš bėgimą kalbėjo gimnazijos socialinė pedagogė A. Matuzevičienė. Ji pristatė šio bėgimo, skirto sunkiai gyvenantiems vaikams, kilnų tikslą bei išsakė lūkestį esant galimybei paremti juos finansiškai.

Mokiniai susiskirstė į dvi grupes. Viena grupė trasą įveikė bėgdami ir kovodami dėl apdovanojimų, o kita grupė trasą įveikė bėgimo - ėjimo būdu.

Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo S. Paukštytė (Ic), antrąją I. Kucinaitė (Ia), trečia vieta atiteko U. Begonytei (Ic).

Berniukų grupėje greičiausias buvo N. Talaišis (Ic), antras E. Budrys (Ia), trečias - E. Žudys (Ia).

Bėgimo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Fizinio ugdymo mokytoja Irena Grinienė

Rita Grigaliūnienė