Sporto šventė

• Paskelbta: 2023-06-09
  • Kategorija: Sportas

Birželio 2 dieną  Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko mūsų gimnazijos Sporto šventė.

Sporto šventėje dalyvavo pirmų, antrų ir trečių gimnazijos klasių mokiniai. Buvo platus rungčių pasirinkimas: linksmosios estafetės, futbolas, tinklinis, metimai į krepšį, virvės traukimas bei individualios rungtys. Šventės metu suteikta galimybė išbandyti ne itin įprastas rungtis, tokias kaip žaidimas „Konkolai“ ir Korn holas.

Dalis mokinių nesportavo, bet fiksavo akimirkas telefonais ir fotoaparatais arba ėmė interviu iš mokinių bei mokytojų.

Taigi, kiekvienas galėjo surasti sau patrauklią veiklą.

Renginį paįvairino kinologų pasirodymas. Kinologai parodė, kaip šunys reaguoja į įvairias situacijas. Kinologai leido pasimatuoti specialų kostiumą, apsaugantį nuo šunų įkandimų.

Šventės pabaigoje rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Ši šventė buvo gera proga įdomiai ir prasmingai praleisti laiką lauke.

Adomas Vaičius, IIa klasė

Adomas Vaičius