Kalėdinių puokščių paroda

• Paskelbta: 2024-01-11
  • Kategorija: Paroda

,,Kalėdos - tai savęs dovanojimo šventė, kai šventę sukuri ir kitam. Puošdami eglutę turime pagalvoti apie tai, kaip pasibelsime į kito žmogaus širdį. Tai, kas jam aktualu ar skauda, turime išmokti išgirsti“, - sako kunigas Algirdas Toliatas.

Belaukdami Kalėdų gruodžio mėnesį gimnazijos mokiniai papuošė mokyklos kabinetus, koridorius savo rankų darbais, kalėdinėmis puokštėmis, vainikais.

Sukurtomis puokštėmis mus pradžiugino Šarūnė Puzonaitė (Ib), jos darbelis „Kalėdinė puokštė“; Aušrinė Paukštytė (Ic), Rugilė Stankevičiūtė (Ic), jų darbelis „Žiemos gėrybės “; Rūta Dešukaitė  (Ic), jos darbas „Spygliukas“ ;  Aistė Zabielaitė (IIa), jos darbelis „Švelnus šaltukas“; Viltė Žilinskaitė (IIa), Deimantė Šiškovaitė (IIa) ir Ieva Šulnytė (IIa) ir jų darbelis „Kalėdinis trupinėlis“ ; Rusnė Ribakovaitė (IIb), jos darbelis „Belaukiant...“; Agnės Jasinskaitės (IIb) darbelis „Laiškas“; Austėjos Balytės (IIc) darbelis „Žvaigždutė“; Lukos Alešiūnaitės (IIc), Kamilės Paspirgėlytės (IIc) darbelis „Dovanų lietutis“; Akvilės Bugailiškytės (IIc) darbas „Auksinės Kalėdos“; Darijos Skačelytės (IIId) ir Emilio Jankausko (IIIa) darbas „Žiemos kraitis“; Roko Vaitiekūno (IIIb) ir Irmanto Meškelio (IIIb) darbas „Šaltis“; Augusto Kriūkos (IIIb) darbas „Kalėdinis vainikas“; Mindaugo Juknio (IIIc) darbas „Svajonė“; Adrijos Ramanauskaitės (IIId), Gabijos Petrikaitės (IIId) darbas „Žiemos spąstai“;  Urtės Zabarskaitės (IIId) darbelis „Šiltas Kūčių vakaras“; Miglės Tamošiūnaitės (IVd) darbelis „Šarma“.

Dėkojame puokščių kūrėjams ir laukiame jų kitais metais su naujomis idėjomis ir darbais.

JMB „Girinukai“vadovė Asta Merkienė

Asta Merkienė