Saugiausia mokykla

Rugsėjo 21 dieną gimnazijoje lankėsi daug garbingų  svečių. Mūsų gimnazija tapo konkurso ,,Saugiausia 2022-2023 metų Kupiškio rajono mokykla'' nugalėtoja.

Šiuo konkursu siekiama skatinti Kupiškio rajono mokyklų bendruomenių indėlį į saugios aplinkos kūrimą, plėtoti bendradarbiavimą su policija, mažinti teisės pažeidimų skaičių mokyklose ir jų prieigose.

Konkursą organizavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas, o dalyvių  pateiktas konkurso paraiškas vertino komisija.  Konkurso prizą įsteigė Kupiškio rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisija.

Visus mokslo metus aktyviai vykdėme įvairias prevencines veiklas ir labai džiaugiamės laimėję  ,,Saugiausia 2022 -2023 metų Kupiškio rajono mokykla''  konkursą.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

Gintaras Stankevičius