Laisvės inkilai

• Paskelbta: 2024-03-12

Kovo vidury Pakruojo dvare atsiras daugiau kaip 1000 inkilų. Tai bus miestas - ekspozicija, kur kiekvienas inkilas - reikšminga parama Ukrainai.

Prie akcijos ,,Laisvės inkilai“ prisidėjo ir mūsų gimnazijos mokiniai Karolis Kavaliauskas (Ib), Eglė Januškaitė (Ia), Nina Petraitytė (Ia), Evelina Pučėtaitė (IIa), Viltė Žilinskaitė (IIa), Rusnė Gurklytė (IIa). Mokiniai dekoravo tris inkilus Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis. Ant inkilų vaizdavo „Gyvybės medžio“ motyvus ir simbolius. Mokiniams padėjo dailės mokytoja Lena Zinienė ir technologijų mokytojas Evaldas Bagdonavičius.

Inkilus aukciono metu galės įsigyti visi norintys, o pinigai, gauti už kiekvieną inkilą, bus skirti už laisvę kovojančiai Ukrainai paremti.

Tegul ir Ukrainoje sužydi bei suskamba pavasaris!

Lena Zinienė

Lena Zinienė