Tolerancijos diena

• Paskelbta: 2023-12-01

Lapkričio 15 dieną gimnazijos fojė pasipuošė Tolerancijos žibintais. Šių metų  Tolerancijos dienos simbolis - Tolerancijos žibintas, skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį.

Kaip ir kasmet gimnazijoje buvo organizuotas tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas. Pasitarus su gimnazijos mokinių parlamentu, klasių auklėtojais, nutarta įgyvendinti šią iniciatyvą.

Žibintų alėjoje buvo 25 žibintai, kuriuos pagamino mokiniai. Vieno žibinto,  dvelkiančio gėriu ir šiluma, autorė buvo ir gimnazijos bibliotekininkė Renata Petrusevičienė.

Toleruoti nereiškia mylėti, bet su kitu žmogumi reikia elgtis taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi,  ir tolerancija bus mumyse kiekvieną dieną.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

Gintaras Stankevičius