Šimtadienis

• Paskelbta: 2024-03-05

Vasario 14 dieną gimnazijoje vyko tradicinė šventė – Šimtadienis.

Trečiokai labai gerai žinojo, kad reikia didelio ir atsakingo pasiruošimo, jei norime, kad įvyktų Šimtadienio šventė. Tad  nėrėme į darbų sūkurį: rašėme scenarijų, kurį ne kartą teko taisyti, darėme kalendorių, kūrėme laikraštuką, kvietimus. Žinoma, prieš tai pasirinkome temą. Šių metų Šimtadienio tema ne bet kokia, o ,,Detektyvas“, paremtas tikrais gimnazistų gyvenimo faktais, – „Byla Nr. 85“.

Prasidėjo repeticijos, kurios vyko tik po pamokų ir net savaitgaliais. Džiaugiamės, kad mums daug padėjo Kupiškio kultūros centro režisierė Vilija Morkūnaitė.

Greitai praėjo smagus pasiruošimo laikas. Vasario 14 dieną vyko paskutinė repeticija, filmuotos medžiagos patikra ir, žinoma, buvo daug jaudulio.

Gimnazijoje kiekvienai klasei žaismingai atidengtas Šimtadienio kalendorius, o vėliau visų laukė spektaklis  „Byla Nr. 85“. Jis mums tikrai pasisekė.

Džiaugiamės, kad sukūrėme šventę mokytojams, dvyliktokams, džiaugiamės, kad patikėjom tuo, kas, rodės, neįmanoma.

Austėja Dovydėnaitė, IIId kl.

Ovidijus Klypa, IIIc kl.