Tarptautinė AIDS diena

• Paskelbta: 2023-12-15

Gruodžio 1d. yra minima Tarptautinė AIDS diena. Ši diena skirta paminėti vieną didžiausių ligų pasaulyje. Nuo šios ligos nėra jokių vaistų, kurie galėtų išgydyti žmogų. Ši liga yra mirtina. O žmonės turi žinoti, kad jiems reikia vengti žalingų ar kitų blogų įpročių.

Mūsų gimnazijos mokinių parlamento nariai organizavo šios dienos paminėjimą. I, II, III klasių mokiniai iškarpė gražius raudonus kaspinus, kurie simbolizuoja AIDS. Mokinių parlamento nariai kaspinėliais papuošė stendą, kad mokiniai galėtų pamatyti savo darbus. Taip pat buvo galima susipažinti su prevencine medžiaga  apie AIDS, jos kilmę, kaip jos išvengti. Medžiaga buvo pateikta skaidrėse ir visi interaktyvioje lentoje pirmojo aukšto fojė galėjo stebėti. Mokytojams parlamento nariai įteikė raudonus kaspinėlius įsisegti kaip simbolį-ženklą AIDS dienai paminėti.

Saugok save, venk daryti tai, kas sukelia šią ligą.

Adrija Ramanauskaitė, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Gabija Petrikaitė, III d klsės mokinė