Lietuvos karo akademijoje

Balandžio 19 dieną 17 mūsų gimnazijos mokinių vyko į  Atvirų durų dieną Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Mokinius lydėjo gimnazijos psichologė Kristina  Vainienė ir  socialinė pedagogė Audronė  Matuzevičienė.

Vienintelėje šalyje aukštojoje universitetinėje karo mokykloje gimnazistai galėjo iš arti pamatyti, kaip gyvena ir mokosi būsimi Lietuvos karininkai.

Renginio metu dalyvavome ekskursijoje po Akademiją, stebėjome karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją, Mokslo ir žinių rūmuose klausėmės studijų programos pristatymo, lankėmės sporto komplekse, susipažinome su studijuojančiųjų buitimi, gyvenimo, laisvalaikio ir studijų sąlygomis.

Savo ginkluotę ir karinę techniką pristatė Lietuvos kariuomenės Sausumos, Karinės oro ir jūrų pajėgos.

Visi renginio dalyviai buvo pavaišinti kareiviškomis vaišėmis, o renginį baigė karinė parodomoji programa.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

Kristina Vainienė