Paskutinio skambučio šventė

• Paskelbta: 2024-06-17

Gegužės 31d. mūsų gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis abiturientams. Trečios klasės mokiniai bei jų auklėtojai surengė smagią šventę abiturientams.

Prie gimnazijos abiturientus pasitiko lopšelio - darželio „Varpelis“ auklėtiniai ir palydėjo juos į aktų salę, padovanojo smagių dainų ir užduotėlių puokštę.

Toliau vyko paskutinė auklėtojų pamoka, visi abiturientai pasirašė Abiturientų knygoje.

Šventę vainikavo renginys, vykęs gimnazijos aktų salėje. Visus maloniai nustebino linksmas spektaklis, kurį suvaidino trečių ir ketvirtų klasių auklėtojai, fizikos mokytojas Darius Mažylis ir prieš 7 metus gimnaziją baigęs Gedmantas Juozėnas. (Spektaklis pastatytas pagal F. Karinčio 1938 m. sukurtą pjesę „Grąžinkit pinigus už mokslą“. Spektaklį sukurti mokytojams padėjo režisierė Vilija Morkūnaitė.) Po spektaklio vyko „Auksinių česnakų“ įteikimo ceremonija. Buvo paskelbta 14 smagių nominacijų: „Metų teptukas“, „Metų metamorfozė“, „Metų olimpietis“, „Vietinis Einšteinas“ ir kt.

Trečių klasių mokinių ir auklėtojų vardu labai noriu padėkoti visiems visiems, padėjusiems surengti Paskutinio skambučio šventę.

IIIc klasės auklėtoja Loreta Šilinienė

Gintaras Stankevičius