Spektaklis „Skambutis“

Lapkričio 13 d. šimtas I-II klasių gimnazistų dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro inicijuotame ir valstybinio sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuoto projekto „Kartu“ spektaklyje „Skambutis“.

Radviliškio miesto kultūros centro aktoriai Gretė Každailytė, Severinas Norgaila, Monika Geštautaitė ir Dalius Jančiauskas pasiūlė gimnazistams patiems pasirinkti vieną iš keturių temų, kuri, mokinių nuomone, jiems pati aktualiausia. Aktoriai skatino gimnazistus tiesiogiai įsitraukti į spektaklio siužetą.  Gimnazistai neliko abejingi, emocionaliai reagavo į jiems aktualias, atpažįstamas situacijas ir kartu su aktoriais aktyviai dalyvavo sprendžiant detektyvinius istorijos vingius.

Po spektaklio  vyko psichologinio atsparumo diskusija-paskaita. Psichologės Loreta Gudienė ir Andžela Rybakovienė plačiau aptarė spektaklio siužetą ir diskutavo su gimnazistais. Aptarė santykius su žmonėmis, draugų išdavystę, bėgimą nuo problemų.

Dėkojame aktoriams už mokiniams aktualių temų iškėlimą bei žiūrovų įtraukimą į aktualių problemų nagrinėjimą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Sabaliauskienė

Zita Sabaliauskienė