Irklavimas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-03-09
  • Kategorija: Sportas

Kovo 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro organizuotame irklavimo treniruokliais CONCEPT–2 turnyre, skirtame Kovo 11-ajai paminėti.

Mūsų gimnazijai atstovavo Mindaugas Juknys, IIc, Klaudijus Vosylis, IIc,  Viktoras Pavlovas, Ic. Džiugu, kad Mindaugas Juknys ne sporto mokyklų mokinių tarpe savo amžiaus grupėje užėmė II vietą. Komandos vadovė - fizinio ugdymo mokytoja Rita Grigaliūnienė.

O Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo mūsų gimnazijos mokiniai: Mantvydas Totoris, Ia, Laimis Tamošiūnas, Ib, Majus Gabriūnas, Ib,  Gabrielis Petrulis, Ib, Matas Šakickas, Ib. Mantvydas Totoris užėmė I vietą, Laimis Tamošiūnas - II vietą, o Majus Gabriūnas laimėjo III vietą.