Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija

Padėkos kelionė

  • Paskelbta: 2026-06-23
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 2 dieną 45 mūsų gimnazijos mokiniai vyko į jau tradicine tapusią Padėkos kelionę. Į šią kelionę vyko geriausiai besimokantys, padarę pažangą moksle, olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojai, klasių seniūnai bei visi, garsinantys gimnazijos vardą.

Šiais metais keliavome į Birštoną, nepakartojamą savo unikalia gamta ir Nemuno kilpų vingiais, ir Nemajūnų amatų centrą.

Tik nuvykus į Birštoną mus pasitiko pramogų ir laisvalaikio programos ,,Čiulba ulba“ vadovė. Ji mokinius suskirstė į grupes, davė jiems korteles, kuriose buvo labai detaliai pateiktos orientacinio žaidimo ,,Aktyvus Birštonas'' užduotys. Orientacinio žaidimo metu mokiniai susipažino su Birštono miestu, sprendė įvairias logines ir komandines užduotis, kurios skatino mokinių bendrystę, buvo pateiktos labai kūrybiškai bei įtraukiai. Visus labai sužavėjo Druskupis, vienintelis Lietuvoje mineralinio vandens garinimo statinys, kuriame galima mėgautis ypač sveiku ,,jūrinio efekto'' oru, ir mineralinio vandens biuvetės. 

Visą maršrutą mokiniai įveikė pėsčiomis naudodamiesi užduočių kortelėmis bei padedami programos vadovės. Žaidimo pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos  saldžiais prizais.

Susipažinę su Birštono kurortu vykome į Nemajūnų amatų centrą ir dalyvavome edukacinėje programoje ,,Dzūkiškos bandos''. Dzūkiškos bandos yra kepamos duonkepėje krosnyje ant džiovintų kopūstų lapų. Tai buvo puiki pažintis su dzūkišku paveldu. Patys mokiniai galėjo ,,pašauti'' bandą nuo ližės į krosnį ir po dviejų valandų ragauti jau iškeptą.

Grįžome kupini įspūdžių ir labai dėkojame gimnazijos administracijai už puikią dovaną.

Autorius:
Kelionės organizatorė Audronė Matuzevičienė

Nuotraukos:
Audronė Matuzevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas