Gimnazijos taryba

Gimnazijos taryba – aukščiausioji gimnazijos savivaldos institucija, sudaryta iš keturių mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų), keturių mokytojų, keturių mokinių ir vieno vietos bendruomenės atstovo. Tarybai vadovauja pirmininkas, išrinktas atviru balsavimu pirmame išrinktos tarybos posėdyje.

Pasibaigus tarybos kadencijai ar nutrūkus tarybos nario įgaliojimams pirma laiko, naujus rinkimus organizuoja gimnazijos direktorius.

Tarybos veikla planuojama, posėdžiai protokoluojami. Tarybos posėdžius inicijuoja tarybos pirmininkas ne rečiau kaip du kartus per metus. Prireikus gali būti kviečiamas neeilinis tarybos posėdis.

Tarybos posėdžių sekretorė – raštinės vedėja Jolanta Glemžienė.

Tarybos posėdis yra teisėtas, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip du trečdaliai tarybos narių. Nutarimai priimami posėdyje dalyvaujančių balsų dauguma.

Gimnazijos tarybos sudėtis 2023–2024 m. m.

Eil. Nr.

13.

Aušra Žilinskienė

Gimnazijos taryba:

• teikia siūlymus dėl gimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių;
  • svarsto ir pritaria gimnazijos strateginiam ir metiniam veiklos planams, nuostatams, gimnazijos darbo tvarkos taisyklėms, ugdymo plano projektui ir kitiems gimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems gimnazijos direktoriaus;
  • kiekvienais metais vertina gimnazijos direktoriaus metų veiklos ataskaitą, priima sprendimą dėl gimnazijos vadovo metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį savivaldybės merui;
  • svarsto kitus teisės aktuose nustatytus ar gimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.