Projektas ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ veikla

Prasidėjus naujiems mokslo metams atnaujinta ir projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ veikla. Projektas Nr. SRF -FAV -2019 -1 -0309 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas. Siekdami įgyvendinti projekto veiklos uždavinį - suburti plaukti nemokančių vaikų grupes ir pasitelkus profesionalius trenerius išmokyti vaikus plaukti - su tikslinėmis mokinių grupėmis du kartus per savaitę vykstame į Anykščių baseiną ir dalyvaujame mokymosi plaukti užsiėmimuose, kuriuos veda plaukimo treneris. Šiais mokslo metais užsiėmimuose dalyvauja ir kitų Kupiškio mokyklų mokiniai. Vaikai mokomi įvairių parengiamųjų pratimų ir įvairių plaukimo technikos būdų, nes išmokę gerai plaukti jie galės išgelbėti savo ir kitų gyvybes.
 Projekto veiklos jo dalyviams nemokamos, o plaukimas yra gera sveikatingumo, laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti ir laiką po pamokų leisti kartu.

Gimnazijoje tęsiamos projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' veiklos. Jų metu projekto dalyviai sportuoja aerobikos, fizinio aktyvumo pratybose, vykdoma įvairi fizinio aktyvumo veikla Kupiškio bendruomenės neįgaliesiems, vyksta pratybos su treniruokliais, vaikai mokomi plaukti Anykščių plaukimo baseine. Plaukimo baseine užsiėmimus jau lanko 36 vaikai. Užsiėmimus veda plaukimo treneris.
 Gimnazijos sporto bazė vasario mėnesį pasipildė ir nauja sportine įranga bei ,,Smiginio'' žaidimu, kuris jau tapo labai mėgstamu įvairaus amžiaus projekto dalyvių žaidimu.
 Projekto veiklas inicijuoja Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendruomenė.
 Taip pat gimnazijos bendruomenė labai kviečia visus norinčius ateiti ir dalyvauti pasirinktoje veikloje bei turiningai leisti laisvalaikį kartu.

Laikinai projekto veiklas koordinuoja soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė