Fotografijų paroda

Mūsų gimnazijos biologijos mokytojo Audriaus Inapo fotografijų paroda ,,Gyvūnų portretai“ spalio 11d. atidaryta Seimo II rūmuose. Paroda surengta Seimo Pirmininko pavaduotojo Jono Jaručio iniciatyva ir skirta Pasaulinei gyvūnų dienai. 
 Apie parodą ir pomėgį fotografuoti mokytojas Audrius pasakojo ir savo kolegoms. Pirmąkart fotografuoti gyvūnus pabandė paauglystės metais. Vėliau tai tapo pomėgiu, gyvenimo dalimi. ,,Norėdamas ,,sumedžioti“ tobulą kadrą, dažnai turi ir sušlapti, išsipurvinti, būti kantrus, etiškas, nes fotosesija gamtoje neturi kelti gyvūnui streso“, - sako mokytojas Audrius. 
 Visose nuotraukose įvairus, spalvingas, nepaprasto grožio gamtos pasaulis. Žiūrėdamas į puikias fotografijas, mokaisi pažinti, mylėti ir tausoti gamtą.  
 
Mokytoja Jolanta Kireilytė

Audrius Audrius 1