Mokytojų diena

 Tradiciškai spalio 5d. švenčiame Mokytojų dieną. Iš tiesų, Mokytojų dienos renginys, kaip ir kiekvienais metais, yra kuo nors vis ypatingas.

 Šiais metais pirmokai gimnazistai rašė mokytojams palinkėjimus ir juos sudėliojo ant balionų, o vyresniųjų klasių mokiniai vedė pamokas.
 Mokiniai, spalio 5d. tapę mokytojais, skyrė įvairias užduotis, žaidė ,,kahootą“ apie mokyklą, mokytojus ir auklėtojus, rašė netgi kontrolinį.
 Mokytojų dienos renginys praėjo linksmai. Mokytojai žaidė ,,slengą“ (vertė jaunimo žargono žodžius į taisyklingą lietuvių kalbą), ,,šaradas“ (vaidino komandos nariams tam tikrus žodžius) ir atliko ,,bottle flip“ bei vandens pylimo iššūkius. Mokytojai pasirodė puikiai, buvo daug juoko.
 Po pietų mokytojai dalyvavo edukacijoje ,,Grūdo kelias“. Apžiūrėjo Biržų r. Sodeliškio dvaro sodybą, klausėsi įdomaus pasakojimo apie darbą vėjiniame malūne. Edukacijoje buvo daug parodyta lietuvių gyvenimo būdo, istorijos ir etnografijos faktų, detalių, daiktų.

Elinga Belovaitė, IIId klasės mokinė
Jolanta Kireilytė, mokytoja

Pamokos 1 Pamokos 2

protmūšis 1 protmūšis 2

protmūšis 4 protmūšis 3

Sodyba 1 Sodyba 2

Sodyba 3 Sodyba4

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos