Pasaulinė gyvūnų globos diena

 Spalio 4d. minima Pasaulinė gyvūnų globos diena.

 Paminėdami šią dieną NVŠ programos ,,Teisės ir sveikatos kodas'' nariai dalyvavo Skapiškyje vykusiame renginyje. Gimnazijos mokiniai susipažino su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologais ir jų draugais Čeri ir Kingu, stebėjo, kaip kinologų išmokyti šunys puikiai atlieka įvairias užduotis, išgirdo daug naudingos informacijos apie kinologo darbą ir bendravimą su šunimi. Taip pat mokiniai stebėjo ir policininko profesijos pristatymą.
 Renginio pabaigoje visi buvo pakviesti į puikią gamtos fotografo Dariaus Babelio darbų parodą ,,Akimirkos, kada sustoja laikas''.
 Mus maloniai sutiko ir viso renginio metu su mumis bendravo Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnė Ineta Baronaitė. Pareigūnei nuoširdžiai dėkojame ir už paraginimą dalyvauti renginyje.

NVŠ programos ,,Teisės ir sveikatos kodas'' vadovė Audronė Matuzevičienė

Matuzevičienės