Pirmokų krikštynos

 Kaip ir kiekvienais, taip ir šiais mokslo metais rugsėjui baigiantis vyko mūsų gimnazijos pirmokų krikštynos.

 Kiekviena antrokų - krikštatėvių - klasė krikštynų renginius pradėjo nuo pat ryto. Per pirmąją pamoką pirmokai buvo paženklinti mažu anspaudėliu. Per ketvirtą pamoką lydimi antrokų aplankė žymias Kupiškio vietas, susijusias su gimnazijos istorija. O prie Lauryno Stuokos-Gucevičiaus paminklo iškilmingai prisiekė laikytis rašytų ir nerašytų gimnazijos taisyklių. Grįžę į klases atliko smagias antrokų paruoštas užduotis. Pirmokai sužinojo apie auklėtojų mėgstamiausius valgius, aplankytas šalis, augintinių vardus, reikėjo sukurti ir smagų ketureilį, suvystyti kūdikį, jį nuraminti čiulpinuku, o tada draugiškai pereiti „upę“.
 Išklausę krikštatėvių palinkėjimų, laimingi ir pakrikštyti, jau dabar tikri pirmokai gimnazistai į namus grįžo geros nuotaikos ir kupini įvairių emocijų.

Kristina Naciūtė, IIb klasė

20220923 121637  20220923 080351

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos