Solidarumo bėgimas

 Rugsėjo 22 dieną mūsų gimnazijos I-II klasių mokiniai ir mokytojai rinkosi į Kupos upės slėnio parką. Čia jau devintą kartą vyko Solidarumo bėgimas.

Šio bėgimo tikslas - suburti vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus bei surinkti lėšų negalią turinčių vaikų, gyvenančių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose, mobilumui didinti ir mokytis.
 Mokiniai galėjo pasirinkti aktyvaus judėjimo du variantus: sudarytą trasą įveikti bėgant arba trasą įveikti ėjimo-bėgimo būdu. Pasirinkusiųjų bėgimą laukė apdovanojimai.
 Tarp I klasių mergaičių greičiausia buvo Kornelija Dikšaitė, Ia, antroje vietoje liko Ramūnė Simaškaitė, Ia, trečioje - Radvilė Aleknaitė, Ib. Berniukų grupėje greičiausiai trasą įveikė Mantvydas Totoris, Ia, antras liko Majus Gabriūnas, Ib, trečias - Mantas Griciūnas, Ib.
 Tarp II klasių mergaičių greičiausia buvo Luka Lipkytė, IIb, antroje vietoje liko Donata Šidlauskaitė, IIb. Berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Tomas Urbanovičius, IIa, antroje vietoje liko Tomas Ulinskas, IId, trečias Karolis Chmeliauskas, IId.
 Džiugiais plojimais buvo sutikta mokytoja Loreta Šilinienė, kuri vienintelė iš mokytojų įveikė trasą bėgdama. Mokytoja ir mokiniai, I-III vietų nugalėtojai, buvo apdovanoti medaliais.
 Šiuo bėgimu gimnazija prisidėjo prie Judumo savaitės renginių.

Fizinio ugdymo mokytoja Irena Grinienė

101 0133 101 0150

101 0156 101 0166

101 0218 101 0226

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos