Sporto šventė prie Kupiškio marių

ženklas Birželio 15d. prie Kupiškio marių įvyko projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ (Nr.SSRF-FAV-2019-10309) bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondo, sporto šventė. Šioje šventėje dalyvavo 152 mokiniai bei gimnazijos mokytojai.


 Buvo pasiūlytos 7 veiklos sritys (tinklinio žaidimas, futbolo žaidimas, rungtys – „Konkolai“, „Batai“, „Taikinys“, „Sveikatingumo stotelė“, „Fotografija-piešimo pleneras“). Mokiniai galėjo pasirinkti 1-2 dominančias veiklas.
 Daugiausia dalyvių sulaukė tinklinio žaidimas. Buvo sudarytos 5 komandos po 6 žaidėjus. Nugalėtojais tapo komanda „Mes laimėsime“ (H.Žalnieriūnas, N.Balčiūnas, K.Kriaučiūnas, T.Bakanas, E.Aleksandravičius, D.Bočiulis). Futbolo žaidime susidarė 2 komandos – „Turbo“ ir „Trys litrai“. Nugalėtojais tapo komanda „Trys litrai“ (A.Andrišėnas , G.Pranskūnas , L.Burbulis, L.Remeikis, J.Čiuliepa, A.Sedulinas, R.Urba). Dar vyko baudinių varžybos. Čia geriausiai pasirodė komanda „Trys litrai“.
I ndividualioje rungtyje „Batai“ nugalėtoju tapo E.Dzikavičius. Rungtyje „Taikinys“ buvo vaikinų ir merginų grupės. Nugalėtojais tapo A.Žalkauskaitė ir E.Chmeliauskas. Didelio susidomėjimo sulaukė rungtis „Konkolai“. Čia nugalėtoju tapo E.Chmeliauskas.
 Visų varžybų metu fotografai fiksavo įdomiausias sportines akimirkas.
 Varžybų prizininkai buvo apdovanoti I-III laipsnio medaliais su projekto „Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ simbolika.


Fizinio ugdymo mokytojos Rita Grigaliūnienė ir Irena Grinienė

20220615 103710 20220615 102217

20220615 092918 20220615 094941 

Irenos Grinienės ir Ritos Grigaliūnienės nuotraukos