Vasaros poilsis

287262681 739959900538764 2407068967913331388 nPirmoji vasaros atostogų savaitė mūsų gimnazijos mokiniams buvo tikrai įsimintina. Nuo birželio 27 iki liepos 1d. tikslinė 17 mokinių grupė dalyvavo laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio, vaikų ir jaunimo socializacijos projekte ,,Pažink savo kraštą''.

Projekto tikslas - organizuoti kryptingą mokinių užimtumą, maitinimą, ugdyti įvairias kompetencijas, plėsti mokinių akiratį.

Vasaros stovyklą inicijavo ir jai vadovavo gimnazijos socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė.
 Projekto dalyviai vyko į pažintines keliones, dalyvavo edukacinėse programose, patobulino įvairias kompetencijas. Safari parkas, Steam atviros prieigos centras, Lajų takas, Adomynės dvaras, Mikierių atodanga, įspūdingas ,,Beždžionių tiltas'' – objektai, kuriuose beveik visi projekto dalyviai lankėsi pirmą kartą.
 Mokiniai džiaugėsi linksmai ir turiningai pradėtomis atostogomis, geromis emocijomis, naujais draugais, pamatytais įspūdingais kraštovaizdžiais ir statiniais.
 Šis projektas tai pati geriausia prevencinė priemonė ugdant mokinių komunikacijos, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Projekto vadovė Audronė Matuzevičienė

101 0077 100 9980