Po Žemaitiją

Birželio 10 d. I-III klasių mokinių grupė vyko į kelionę po Žemaitiją.

Pirmiausia aplankėme Varnių regioninį parką, kuriame žemaitiškai kalbantis gidas mus supažindino su Žemaitijos kraštu.
 Aplankėme Pavandenės alkakalnį, kuris dėl dvarininkų Sakelių šeimos mauzoliejaus yra geriau žinomas Sklepkalnio vardu.
 Užlipome į Sprūdės piliakalnį, nuo kurio atsivėrė nuostabi Varnių regioninio parko panorama.
 Apsilankėme Plungės dvare, grožėjomės puikiu fontanu ir dvaro aplinka.
 Vaikščiojome požeminiame bunkeryje ir klausėmės įdomaus gidės pasakojimo apie buvusią balistinių raketų bazę Šaltojo karo muziejuje.
 Aplankėme Platelių dvarą ir didžiausią Lietuvoje Barstyčių akmenį.
 Kelionės pabaigoje atlikome užduotis, kurios padėjo apibendrinti visą edukacinę išvyką.
 Atmintyje ilgai išliks matyti Žemaitijos gamtos vaizdai ir žmonių sukurtos kultūrinės vertybės.
 Už šią puikią kelionę dėkojame gimnazijos administracijai, mokytojoms Ingai Sakalauskienei ir Zitai Griškevičiutei.

Adrija Ramanauskaitė, Id klasės mokinė

IMG 5153 IMG 5157