Vienybės jėga

Balandžio 29d. 22 įvairių gimnazijos klasių mokiniai vyko į Kauną, didžiausią šalyje Žalgirio areną. Čia vyko Ukrainos ir Lietuvos atlikėjų surengtas paramos koncertas ,,Vienybės jėga“.
Mūsų gimnazijos mokiniams koncertą dovanojo Kupiškio Rotary klubas.

Koncertą rėmė tarptautinės visuomeninės ir labdaros organizacijos - Lietuvos LIONS klubų apygarda 131 ir Rotary International Apygarda 1462.
 Koncerto pradžioje visus pasveikino renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
 Labdaros renginį vedė ukrainiečių atlikėja Ruslana ir TV bei renginių vedėjas A. Valinskas.
 Paramos koncerte skambėjo Marijono Mikutavičiaus, Merūno Vitulskio, grupės „LT United“ ir kitų žinomų atlikėjų dainos. Koncertavo ir ryškios ukrainiečių žvaigždės Nadya Dorofeeva, Nastya Kamenskih.
 Koncerto metu vyko ir tiesioginis interviu su Ukrainos kovotojais. Jie džiaugėsi, kad žmonės juos palaiko, bet jiems taip pat baisu, nes nežino, kas jų laukia. Buvo labai jautrus pokalbis, kuris visus sujaudino.
 Dar kartą dėkojame Kupiškio Rotary klubo nariams.
 Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos direktorius yra Rotary klubo narys.

Ib klasės gimnazistės Austėja Kaminskaitė ir Saulė Kriščiūnaitė

nuotrauka