Raštingiausieji

Kovo mėnesį gimnazijoje buvo organizuotas raštingiausio mokinio konkursas. Konkurse dalyvavo I – III klasių mokiniai.Visi mokiniai rašė pagal jų amžiaus grupę parengtą diktantą.

Diktantą be klaidų parašė Kristina Naciūtė (Ib) ir Martyna Griciutė (IIa). Vieną kartą suklydo rašydami diktantą Adomas Vaičius (Ia), Tomas Urbanovičius (Ia) ir Austėja Liubertaitė (Ib). Dvi klaidas diktante padarė Austėja Kaminskaitė (Ib), Saulė Kriščiūnaitė (Ib), Luka Lipkytė (Ib), Austėja Virbickaitė (Ic), Darija Skačelytė (Id), Miglė Buzaitė (IIa), Erika Valaitė (IIc) ir Emilija Dranseikaitė (IIId). Tris kartus suklydo Gabrielė Petrulytė (Ic), Rugilė Budreikaitė (Id), Eglė Gurklytė (IIb), Arnas Tamašiūnas (IIIa) ir Ugnius Kasmauskas (IIIc).
 Raštingiausius gimnazistus pasveikino direktorius V. Žilinskas, direktoriaus pavaduotoja I. Vyšniauskienė, lietuvių kalbos mokytoja N. Mikšienė.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

raštingi 1 raštingi 2