Tinklinio varžybos

ženklas Kovo 17d. įvyko projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' (Nr.SSRF-FAV-2019-10309) bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, tinklinio varžybos.

Šiose varžybose dalyvavo šešios komandos. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius. III vietą pogrupyje užėmusios komandos finale kovojo dėl V-VI vietų, užėmusios II vietą - dėl III-IV vietų, o užėmusios I vietą - dėl I-II vietų.
 Varžybose buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų kėlinių. Komandos susirinko labai panašaus pajėgumo, todėl iš devynių sužaistų varžybų net septynioms reikėjo papildomų kėlinių.
VI vietą užėmė komanda „Jaunikliai'', V vietoje liko komanda ,,Važiuojam'', IV vietą iškovojo komanda „Skrebučiai''. III vieta ir bronzos medaliai atiteko komandai „KTVM'' (M. Antanavičius, T. Antanavičius, D. Balužytė, J. Ažubalytė, K. Žiurlys, D. Venslova). Po labai įtemptos kovos II vieta ir sidabro medaliai atiteko komandai ,,SN'' (L. Meškauskas, A. Totoris, A. Žioba, D. Petrylaitė, D. Petryla, E. Aleksandravičius).Varžybų nugalėtojais tapo komanda „X'' (P. Jonušys, M. Griciūnas, E. Butkevičius, P. Blieka, K. Kriaučiūnas, D. Bočiulis ).
 Geriausi komandų žaidėjai P. Jonušys („X''), D. Petrylaitė („SN''), M. ir T. Antanavičiai („KTVM''), M. Džiugas („Skrebučiai''), J. Juozokas („Važiuojam''), R. Kucinas („Jaunikliai'') buvo apdovanoti taurėmis su projekto simboliais.