Šimtadienis

 Vasario 11d. gimnazijoje įvyko abiturientų Šimtadienio šventė. Ją tradiciškai organizavo trečiokai. Šių metų Šimtadienio tema „Žinutė“.

 Šventės pradžioje buvo atidengtas Šimtadienio kalendorius. Trečiokai pakvietė abiturientus susimąstyti, ką žmogaus gyvenime reiškia žinutė, kiek žinučių jie parašė ir kiek jų gavo per visus mokyklinius metus, o ypač pastaraisiais metais. Šventės vedėjai kvietė drąsiai pažvelgti vieni kitiems į akis po ilgo nuotolinio bendravimo, kalbėjo apie tai, kad šią dieną abiturientai gaus tikrai daug žinučių. Vienas gal ištrins, kitas gavę gal susimąstys.
 Pirmoji sveikinimo žinutė tądien buvo iš gimnazijos direktoriaus. Jis sveikino abiturientus ir visą gimnazijos bendruomenę su švente ir linkėjo prasmingai praleisti likusias 100 dienų gimnazijoje.
 Antrąją žinutę gavo klasės kuratorė. Buvo patikrinta, ar per ketverius metus ji spėjo gerai pažinti savo auklėtinius.
 Linkėdami įdomių, prasmingų ir naudingų žinučių per likusias 100 dienų trečiokai įteikė ketvirtokams po įsivaizduojamą auksinį žiedą su pirmąja žinute: „ Patikėk, netgi ir šitai praeis“ (Mikalda).
 Po kalendoriaus atidengimo abiturientai kartu su klasės kuratore ėjo į klases, fotografavosi prie LXXXIII laidos foto sienelės, žiūrėjo trečiokų nufilmuotas nuotaikingas žinutes-pasiūlymus, ką dar galima nuveikti mūsų mieste per 100 dienų.
 Trečiokai pakvietė abiturientus kiekvieną rytą stabtelėti prie Šimtadienio kalendoriaus, perskaityti tos dienos žinutę, mąstyti ir tikėti.
 Trečiokų vardu dėkoju mokytojams N. Mikšienei, L. Zinienei, E. Bagdonavičiui, E. Uckui, A. Remeikienei, G. Vaičiutei, visai gimnazijos bendruomenei už pagalbą organizuojant Šimtadienio šventę.

Trečių klasių kuratorė Janina Vildžiūnienė

081820 082121.jpg

080819 080925.jpg

 080017.jpg080602.jpg

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos