Dailės darbų paroda

 Baigiantis gruodžiui gimnazijoje buvo pristatyta dviejų talentingų jaunųjų kūrėjų Gabrielės Kurulytės ir Eliot Gerbert Grinevič (IIIa klasė) kūrybinių darbų paroda ,,Nuoširdžiai neišeina, neišeina nuoširdžiai“.

 Parodoje eksponuojami kūrybiniai darbai atskleidžia dailės pasaulio technikų įvairovę: tapybą, grafiką, mažąją skulptūrą, taip pat ir stilių įvairovę – nuo labai realistinės, įtraukiančios tapybos iki simbolistinių, siurrealistinių darbų.
 Paroda pasižymi darbų gausa ir įvairumu, tad kiekvienas žiūrovas gali rasti sau įdomų darbą.
 Jau pats parodos filosofinis pavadinimas leidžia suprasti, kad mene galimos įvairios interpretacijos, pamąstymai, kad kiekvienas gali matyti, jausti kitaip. Gabrielės realistiniai piešiniai ir tapyba, o Elioto siurrealistinės interpretacijos parodo, koks įvairus, įdomus, kintantis yra menininko pasaulis.

Dailės mokytoja Lena Zinienė

 100 3333 100 3329

100 3341 100 3343

100 3344 Gintaro Stankevičiaus nuotraukos