Dainų dainelė

 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatina gabių vaikų meninę saviraišką.

 Prieš pat Kalėdas, gruodžio 15d., vyko šio konkurso pirmasis etapas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių ansamblis. Gimnazistus konkursui ruošė muzikos mokytoja Asta Remeikienė. Nors dirbta buvo daug ir nelengvomis sąlygomis, tačiau darbo džiaugsmo, kūrybinės ugnelės, jaunatviško nerimo ir ieškojimų gimnazistai tikrai nestokojo. Mokytoja džiaugiasi įdomiais, talentingais, muziką mylinčiais mokiniais.
 Sveikiname gimnazijos mokinių ansamblį ir jų mokytoją. Pirmasis konkurso etapas įveiktas. Toliau laukia pasiruošimas antrajam konkurso etapui.
 Visai šiai nuostabiai grupei linkime sėkmės!

Mokytoja Jolanta Kireilytė

dainų dainele