Paskaita mokytojams

Mūsų gimnazijoje vyko prevencinė paskaita pedagogų bendruomenei. Paskaitos tema ,,Psichotropinių medžiagų žala žmogaus organizmui'' bei ,,Smurtas artimoje aplinkoje''.

Mokytojai išklausė pranešimą apie psichotropinių medžiagų bei smurto artimoje aplinkoje situaciją Lietuvoje bei Kupiškio rajone, sužinojo arba tik prisiminė, kur galima kreiptis reikiamos pagalbos. Po pranešimo mokytojai galėjo išbandyti ,,neblaivumo akinius'' ir pavaikščioti juos užsidėjus.
 Pareigūnė ragino visus mokytojus mokyti jaunimą drąsos pasakyti ,,ne“, saugoti savo ir kitų gyvenimą.
 Prevencinį užsiėmimą vedė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Danguolė Baliuvienė.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 3275   100 3272