Istorinių memų paroda

 Mokytojas dažnai galvoja apie tai, kaip ugdyti mokinių kūrybiškumą, kaip pateikti savo dėstomą dalyką patraukliai ir įdomiai.


 Nuotolinio mokymosi metu, 2021 m. pavasarį, kaip viena iš kūrybinių projektinių užduočių mokiniams buvo pasiūlyta memų istorinėmis temomis kūrimas.
 Paprasčiausias memų apibūdinimas galėtų būti toks: tai paveiksliukas su tam tikra žinute. Šie paveikslėliai gali būti juokingi, kandūs, sarkastiški, jausmingi. Jaunimas juos mėgsta, nes memais galima pavaizduoti ne tik pačias keisčiausias ir sudėtingiausias gyvenimo situacijas, bet ir istorijos įvykius.
 Gimnazistai sukūrė daug smagių ir prasmingų memų, kuriais norėjosi pasidalinti, todėl šių metų lapkričio 22 d. buvo pristatyta mokinių sukurtų istorinių memų paroda. Jaunųjų kūrėjų darbuose daugiausia atsispindi XX amžiaus pasaulio ir Lietuvos istorijos įvykiai.

100 3094 100 3104

100 3099 100 3122

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos


 Parodoje buvo pristatyti ir eksponuojami Vaigos Sakalauskaitės (IIIb) memai ,,Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymas 2021 m.“ ir ,,Vargo mokykla 1864-1904 m. ir 2020-2021 m.“, respublikiniame memų konkurse ,,Valstybingumo dūzgės“ laimėję I ir II vietas. Povilas Uckus (IIIb) pristatė savo kurtą memą ,,Brolybė, atkūrusi dvi Europos valstybes“, kuris respublikiniame konkurse buvo įvertintas komisijos simpatijų prizu.
 Už kūrybingus darbus dėkojame memų autoriams: Ugnei Užusienytei (IIIa), Ernestui Chmeliauskui (IIIa), Pauliui Meškauskui (IIIa), Edvinui Aleksandravičiui (IIIa), Akvilei Raščiūtei (IIIa), Arnui Tamašiūnui (IIIa), Ignui Ažusieniui (IIIa), Haroldui Žalnieriūnui (IIIa), Jurintai Žeimantaitei (IIIa), Tajui Kalamažnikui (IIIa), Povilui Uckui (IIIb), Orintai Aleknaitei (IIIb), Vaigai Sakalauskaitei (IIIb), Ignui Palačenkai (IIIb), Severijui Malinauskui (IIIb), Šarūnui Šiliniui (IIIb), Faustai Survilaitei (IIIb), Kristupui Tubiui (IIIc).

Istorijos mokytoja Inga Sakalauskienė

Akvilė Raščiūtė Ignas Ažusienis

Akvilės Rasčiutės memas                                              Igno Ažusienio memas

Arnas Tamašiūnas    Orinta Aleknaitė

 Arno Tamašiūno memas                          Orintos Aleknaitės memas

Tajus Kalamažnikas   Ignas Palačenka ir Severijus Malinauskas

Tajaus Kalamažniko memas                    Igno Palačenkos ir Severijaus Malinausko memas