Prevencinės veiklos gimnazijoje

 Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje kartu su socialiniais partneriais aktyviai vykdomas mokinių prevencinis švietimas.

Mokiniams užsiėmimai vyksta įvairiomis aktualiomis prevencinėmis temomis: teisinė atsakomybė dėl netinkamo, nederamo ir priešingo elgesio, prekyba žmonėmis bei psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija, mokinių laisvalaikis be žalingų įpročių. Užsiėmimų metu mokiniai supažindinami su teisės aktais, kartu su policijos pareigūne aptariamos įvairios situacijos, analizuojama pateikčių ir filmuota medžiaga, draugiškai diskutuojama.
 Užsiėmimus mokiniams veda Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė, atliekanti Veiklos skyriaus vyresniojo tyrėjo funkcijas Ineta Baronaitė.
 Tik žinodami, kad atsakomybė kiekvieno - saugumas visų, būsime sveiki ir drausmingi piliečiai.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 3031 100 3087

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos