Protų mūšiai

 Spalio 29d. III klasių mokiniams vyko kultūros paso renginiai. Mokiniai dalyvavo Protų mūšiuose. Trečiokai dalyvavo pramoginėse, interaktyviose viktorinose, lavinančiose mąstymą ir fantaziją.
 IIIa ir d klasių mokiniai, sudarę komandas, naudodamiesi interaktyviomis priemonėmis, atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, lietuvių kalba ir literatūra, geografija, muzika, choreografija, daile. Jie sprendė galvosūkius, darė eksperimentus.
 IIIb ir c klasių mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su Europos šalių istorija, kalbomis ir literatūra, geografija, muzika, choreografija, daile ir kitais dalykais. Ši edukacija padėjo dar giliau pažinti Europos šalių kultūras ir praplėsti akiratį.
 Mokiniai džiaugėsi, kad prieš atostogas galėjo dalyvauti kitokioje pamokoje. Jiems patiko užduotys, nes buvo įdomios, netradicinės, įvairios.

III klasių kuratorė Janina Vildžiūnienė