Fotografijų konkursas

 Pasak Albero Kamiu, ruduo - tai antrasis pavasaris, kai kiekvienas lapas - gėlė.

 Jau antrą rudenį iš eilės organizuojamas gimnazijos fotografijų konkursas „Gražiausia rudens akimirka“. Į šį konkursą atsiliepė ir nuotraukų atsiuntė 12 moksleivių: 10 mūsų gimnazijos mokinių, viena mokinė iš Subačiaus gimnazijos ir viena iš Povilo Matulionio progimnazijos.

 Konkurso dalyviai atsiuntė spalvingų rudens nuotraukų, kurios buvo sudėtos į virtualią erdvę – Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapį. Virtualioje erdvėje buvo galima pažiūrėti nuotraukas ir rinkti labiausiai patikusią, spaudžiant patiktuką po nuotrauka.

 Paskutinę spalio savaitę vertinimo komisija išrinkto tris nuotraukas: spalvingiausią nuotrauką (nuotrauka „Drugelis“, autorė Gabrielė Kirklytė, Subačiaus gimnazijos 11 klasės mokinė), vaizdingiausią nuotrauką (nuotrauka „Kelias“, autorius Tajus Kalamažnikas, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIa klasės mokinys) ir nuotrauką geriausias kadras (nuotrauka „Lietaus lašas“, autorė Orinta Aleknaitė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIb klasės mokinė). Daugiausiai patiktukų surinko Viktorijos Matulevičiūtės, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Ic klasės mokinės, nuotrauka „Žiedas“.

 Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems dalyviams už atidų žvilgsnį į mus supančią gamtą. Taip pat dėkojame dailės mokytojai Lenai Zinienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Zitai Sabaliauskienei už pagalbą organizuojant konkursą.

IMG 20211112 132718489 IMG 20211112 132731288 

Asta Merkienė, jaunųjų miškininkų vadovė